Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ofis modasına uymak için ipuçları
1
Better response on post Ofis modasina uymak için ipuçlariMerhaba arkadaşlar,
Ben hep spor giyim tarzından hoşlanan biri olarak klasik giyime nasıl geçeceğim konusunda sizden bilgi alacağım.
Aslında ben gayet spor, rahat yani genel olarak öğrenci tadında takılan bir insandım. Ama okulu bitirip iş hayatına atılınca işler değişti. Spor giyinince okulun beğenileni olan bizlerin aynı giyim tarzıyla iş hayatında nasıl paspal görünebileceğimizi fark ettim. Ve bu inanmazsınız ama bilen bili, insan ,ilişkilerinden tutun da kariyerinizin yönüne kadar her şeyde etkiliymiş. Atıyorum departman başına biri getirilecekse, aday olmaya en yakın kişiler, şık giyinen ve şirkette bir duruşu olan insanlar arasında seçiliyor.
Abarttığımı düşünenler varsa bizim şirkete gelebilir. Bakın bakalım nasıl oluyormuş.
Şimdi ben de aslında artık klasik giyinmek istiyorum. Ama nereden başlayacağımı ve nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. İşe insanı her durumda şık gösteren ceket modelleri bakmakla başladım. Ama açıkçası sadece ceketle olmuyor. Kumaş pantolon da baktım ancak kafamda bir kombin tarzı olmadığı için oluşturamıyorum. Sizce nereden başlamalıyım? Bir gömlek ve kumaş pantolonun her şeyi çözeceği yazıyor bloglarda . Ama o işler öyle kolay olmuyor iste. ayakkabıyı nasıl uyduracaksın mesela. Çünkü ben öyle giyinince açıkçası içimden spor ayakkabı giymek geliyor o kombinin altına. Çünkü biliyorsunuz bu sene absürtlük moda Big Grin
Bir de ben bu işleri pek bilmiyorum Big Grin Dalga geçtikleri için de kimseye soramıyorum işte buraya yazmak istedim. Umarım yardımcı olacak birileri çıkar.
Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Ara
Cevapla Spamı Temizle